Верифікований профіль
4
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 місяць тому

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Spravka real estate
    195 000 $
    1 681 $/м²

    Велика Арнаутська вул., 49

    приміщення вільного призначення
    116 м²
    1 міс. тому
    Продається ПРОХІДНЕ фасадне приміщення з ремонтом у центрі Одеси, у Приморському районі. - Загальна площа 116 метрів - Розплановано у просторий хол, 5 окремих кабінетів, касову зону (залишилася від банку), серверне приміщення, два санвузли, приміщення вільного призначення. - Високий перший поверх, презентабельна вхідна група - Приміщення з ремонтом - Є 2 виходи Гарна локація з можливістю припаркувати автомобіль у кроковій доступності, розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка Телефонуйте, організую перегляд!
    Рієлтор
  • Spravka real estate
    158 000 $
    1 549 $/м²

    Інглезі вул. (25-ї Чапаєвської Дивізії), 2к1

    приміщення вільного призначення
    102 м²
    2022 рік побудови
    1 міс. тому
    Вигідна цінова пропозиція! Продається фасадне приміщення в новому житловому комплексі у Київському районі. - Загальна площа 102 метри - Розплановано у просторий хол із вхідною групою та зоною очікування, господарське приміщення та санвузол, окремий кабінет, приміщення вільного призначення, у якому за дизайн-проєктом планувалася кав'ярня - Виконано якісний сучасний ремонт з ідеальним оздобленням стін - У приміщенні 4 виходи Хороша локація з можливістю припаркувати автомобіль у кроковій доступності, розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка Телефонуйте, організую показ!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.